آمورش نحوه فعالیت سایت نئوباکس / نحوه ثبت نام / نحوه کار

با این سایت پس از مدت 2-3ماه به درامد حدود 60 الی 100 هزار تومان در ماه میرسید.


 

 حالا چرا سایت نئوباکس ؟؟؟

1) خودم تا به حال ۱ بار برداشت داشتم

2)سقف برداشت 2دلاره

3) یکی از جالبترین امکاناتش اینکه با 4دلار می تونید حساب خودتون رو از حالت عادی به طلایی و یا نامحدود تغییر بدید که واقعا درآمدتون 3-5 برابر میشه

4) درامد در 2-3ماه اول همون 60-100 هزار تومانه ولی پس از این مدت به صورت صعودی بالا میره

5) این سایت ایران رو تحریم نکرده و مشکلی براتون پیش نمیاد

6) این سایت کاملا قانونیه

7) محافظت شرکت مک افی از این سایت

8) اجاره کردن زیر مجموعه ها

و ...

یکی از قدیمی ترین سایت های کلیکی که از نظر اطمینان زبان زد همه است
با سلام سعی دارم در این وب لاگ به معرفی سایتی بپردازم که که در نوع خود بی نظیر است.این سایت با بیش از 3.000.000 کاربر توانسته اطمینان کاربران خود را جلب کند .به زودی به معرفی کامل این سایت می پردازیم.

 معرفی سایت بزرگ neobux
این سایت یک سایت کلیکی کاملا حرفه ای با ملیت کشور پرتقال می باشد.که 4سال فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده شاید تعجب کنید.این سایت حدود 30000000 بله درست شنیدید سه میلیون کاربر دارد از تمام نقاط جهان..این سایت هیچ کشوری را مورد تحریم قرار نداده و با هر ملیتی که باشید می توانید در ان شروع به کار کنید..همچنیین همان طور که از بنر تبلیغاتی ان متوجه می شوید.تا به حال 11,833,931,92 دلار پرداخت کرده است.و حداقل پرداخت آن 2 دلار می باشد.که این نشان دهنده معتبر بودن سایت است...

 کار باسایت

خوب بعد از اینکه از معتبر بودن سایت اطمینان کاملی کسب کرده اید.یک توضیحی در مورد سیستم کلیکی می دهیم که با این نوع تجارت کاملا اشنا شوید.

در این نوع سایت ها شرکت هایی که خواهان تبلیغ سایت خود هستند.یا هر سایتی که که بخواهد سایت خود را تبلیغ کند با این سایت به صورت کاملا ساده ...حتا شما هم میتوانید قرار داد ببندید و با دادن مبلغی پول به سایت به طور مثال 100 بار سایت خود را به کاربران سایت نشان دهید و ان ها موظف به دیدن سایت یا وب لاگ شما هستند...که خود سایت neobux مبلغی را خود برداشته و مبلغی را به کاربرانی که بازدید کننده آن سایت بودند می پردازد.به همین سادگیقبل از هر کاری باید دراین سایت ثبت نام کنید تا بتوانید وارد حساب کاربری خود شوید برای این منظور بر روی بنر زیر کلیک کنید تا وارد قسمت register ان شوید..همان طور که می بینید ثبت نام بسیار راحت است.برای خود نام کاربری انتخاب کنید رمز عبور یک ایمیل معتبر یک آدرس حساب بانکی الرت پای یا پی پال و به مرحله بعد بروید .به چیز دیگری دست نزنید که در موقع درخواست پولتان به مشکلی مواجه نشوید..بعد از تعیید این صفحه به شما می گوید که ایمیل خود را چک کنید و کدی که برایتان ارسال کرده را در این صفحه کپی کنید و ok کنید و تمام کار...مراقب باشید این صفحه که می خواهید داخل آن کد راکپی کنید را نبندید وگر نه دوباره باید اقدام به ساخت اکانت کنید ..

 وارد شدن به حساب کاربری خود:

بعد ساخت اکانت یا همان نام کاربری برای وارد شدن به حساب خود به قسمت login سایت رفته و با نوشتن نام کاربری کلمه عبور .و در صورت داشتن کد رمز دوم و نوشتن ان ...با login کردن وارد سایت شوید.بله تعجب نکنید این سایت ظاهر گرافیکی بالایی دارد.همچنین سرور قدرت مندی دارد.و همچنین خیلی هوشمند است.

برای کلیک روی تبلغات باید وارد Advertisements شوید که در حال حاضر برای شما که عضو استاندارد سایت هستید و باید صادق بودن خود را به سایت اثبات کنیند 4 تبلیغ موجود می باشد که این بستگی به فعالیت شما در سایت برای دیدن تبلیغات دارد که ممکن است بیشتر نیز بشودکه معمولا به 9تا ارتقا می کند.برای هر کلیک 0,01می پردازد.ناراحت نشوید این برای اول کار است..شما بعد یک مدتی وضعیت بهتری را تجربه می کنید..2نوع تبلیغ این سایت برای شما می گذارد..که بعضی از این ها با نام mini advertisments مشخص می شود که قیمت ان ها 0,005 دلار می باشد.که این ها هم بعد یک مدتی زیاد میشوند.این مبلغ کم نشان دهنده معتبر بودن این سایت است..خوب تا اینجاش شاید زیاد باب میل ما ایرانی ها نباشه.اما از این جاشو خوب گوش کنید!!!!!!

 زیرمجموعه گیری و اجاره کردن زیرمجموعه:

بعد از یک مدتی که 15 روز طول می کشید و دارایی شما به 0,75 رسید شما می توانید به راحتی 3 زیرمجموعه برای یک مدت 30 روزه یا بیشتر اجاره کنید که این اعظا 100 درصد کار می کنند که ازهر کلیک ان ها 0,005 براشی شما هدیه واریز میکند.علاوه بر اینکه پولی از زیر مجموعه هایتان کم نمی شود.بعد طی مدت 1هفته شما دوباره می توانید با مبلغ 0,75 سنت معادل 750 تومان 3 زیر مجموعه دیگر یا به عبارتی referral اجاره کنیید.در مرحله بعد طی مدت 4روز شما پولتان به 0,75 سنت رسیده و می توانید دوباره 3 زیرمجموعه اجاره کنید یا با دادن پول بیشتر برای اجاره هر زیرمجموعه ,025 سنت بپردازید و تا 500 تا زیرمجموعه داشته باشیید.این برای اعضای استاندارد می باشد.برای اعضای طلایی تا 2000 زیرمجموعه مجاز به اجاره هستید.

این زیرمجموعه ها به مدت 30 روز تا 90 روز مورد اجاره شما هستند و بعد از تمام شدن 30 روز می توانید مدت اجاره خود را برای ان زیر مجموعه تمدید کنید تا 30 روز دیگر.با قیمت 0,25 سنت و اگر زیرمجموعه ای فعالیت خوبی نداشت یا ان را به سطل اشغال بیندازید یا ان را با دادن مبلغ 0,08 سنت با زیرمجموعه دیگری که به طور ثانیه ای به شما می دهد عوض کنید.خیلی کار با این سایت راحت تر از انی است که فکر می کنید.این نکته خیلی مهم است شما باید حتما 4 کلیک خود را کرده باشید تا درامد حاصل از کلیک زیرمجموعا هایتان که 24 ساعت بعد کلیک می کنند به حسابتان ریخته شود و گر پولی از کلیک ان ها به شما تعلق نمی گیرد.این به این منظور است که تمام کاربران کار خود را انجام دهند تا بخواهند پولی دریافت کنند.به همین دلیل 95 درصد زیرمجموعه ها و کاربران در این سایت فعال هستند.چون مجبور هستند البته کلیک 4 اگهی 5 دقیقه هم طول نمی کشد.شگر شما مثلا 200زیر مجموعه داشته باشید روزی 5 دلار درامد شما از این زیرمجموعه ها زمانی به حساب شما ریخته می شود که سایت ببیند که شما خودتان هم در روز قبل کلیک های خود را کرده اید این بهترین نوع کار است

برای گرفتن زیرمجموعه بدون اجاره کردن باید طی مدت 30 روز ار بعد ثبت نام صبر کنید تا به شما بنر تبلیغاتی خود را بدهد تا بتوانید برای سایت تبلیغ کرده و عضو گیری کنیداین برای اثبات کار شما برای سایت است با این تفاوت که این زیر مجموعه ها برای همیشه و بدون اجاره مطعلق به خود شماست..اسن سایت کلیه فعالیت های زیرمجموعه ها را در هر روز برای شما به صورت یک چارت یا نمودار نشان می دهد.که چه موقع کلیک کرده اند.چند تا کلیک در هر تاریخ کرده اند.کدام کم کار است کدام خوب کار می کند و........

 نکات مهم در این سایت:

1. سعی نکنید تقلب نکنید سیستم هوشمند این سایت که پشتیبانی آن را نرم افزار معروف blockdos بر عهده دارد.سریعا حساب شما را معلق می کند.البته تقلب فقط زمانی که با یک سیستم 2 اکانت بسازید.یا برای ساختن اکانت از proxy استفاده کنیید.و گر نه در موارد دیگر بر خلاف سایت های دیگر که از نرم افزار مولتی کلیکر استفاده می کنند نمی توان استفاده کرد.امکان تقلب موجود نیست..

2. تبلیغ برای سایت و زیر مجموعه گیری بدون اجاره دادن و برای همیشه بهد 30 روز کار شما باید درستکار بودن خود را با کار در سایت به neobux بفهمانید

3. همچنین بعد 30 روز امکان اپگرید کردن خود ار حساب استاندارد به gold یا طلایی را خواهید داشت.که مبلغ آن 90 دلار برای 1 سال می باشد..طی آن تعداد تبلیغات شما از 4 به 12 ارتقا پیدا کرده.پول هر کلیک خود به 0.2 سنت و زیرمجموعه ها نیز به 0,1 سنت ارتقا پیدا می کند.که این یعنی درامدی مثال زدنی

4. در قسمت chat room این سایت با کاربران دیگر که از تمام نقاط جهان هستنن به گفتگو نشسته و سوال های خود را از ان ها بپرسید..

5. حداقل پرداخت در این سایت 2 دلار می باشد.به صورت ثانیه ای به 2 حساب alertpay و peypal

6. باز کردن حساب در این دو سایت بسیار ساده است اما به دلیل تحریم ایران باید اکانت paypal  و یا alertpay  خریداری کنید . و یا با فیلتر شکن یا vpn  ثبت نام کنید که آیپی شما شناسایی نشه.
7. برای تبدیل پول خود به ریال و ریختن ان به حساب بانک سامان یا سپهر هدیه ویژه ای دارم با رفتن به این سایت معتبر دیگر مشکل این هم نسیwww.top-exchanger.com اولین مرکر خرید و فروش ارز الکترونیک در کشور

8. سعی کنید با یک سیستم روی تبلیغات خود در سایت کلیک کنید نه از کافینت یا شبکه زیرا احتمال کلیک شخص دیگر با ان آ ی پی در سایت می باشد.بعد وقتی شما هم کلیک کنید سیستم فکر می کند یک کاربر با 2 اکانت هستید و حسابتان را معلق می کند.

9. کلیک های شما در سایت هر 24 ساعت فعال می شود ساعت فعال شدن کلیک ها در بالای آن ها نوشته و این بستگی به اولین کلیک شما در سایت دارد که شما چه وقتی کلیک کرده اید.وقتی کلیک هایتان تمام شد .مثلا ساعت 12 ظهر دیگر به دنبال کلیک نباشید تا 12 ظهر فردا که دباره سایت ان ها را برای مدت 24 ساعت فعال می کند.لابته کلیک های mini اکثر وقت ها هستند پس بهتر است در بازه های زمانی مختلف به اکانت خود سری بزنید تا از اگهی ها استفاده کنید.

10. اگر طبق روند خود سایت پیش بروید که در صفحه اول گفته است و مثل همان چیزی است که ما گفتیم در بالا بعد مدت 9ماه درامد شما 900 دلار در ماه می شود.به همین راحتی.

11. امنیت سایت را از لحاظ ویروس و هک شرکت بزرگ mcafee securety بر عهده گرفته است.

12. خوبی این سایت این است که برای پولی که از خود سایت در می اورین نیز ارزش قائل است وبا همان پول می توانید زیر مجموعه خریداری کنید.
کلام اخر اگر به پول دار شدن فکر می کنید و فکر تقلب را از سر بیرون کرده اید..این سایت اینده شما را بعد 1 ماه کار کردن حداقل با ماهی 60 دلار تضمین میکند البته این حداقل درامد است..با این وجود که شما نه پولی برای ثبت نام داده اید.نه وقتی برای کلیک کردن گزاشته اید.
برای دیدن نحوه ثبت نام به صورت تصویری رو ادامه مطلب کلیک کنید.

 

 


 

رو اینجا کلیک کنید .

صفحه زیر باز میشه . خوب روی دکمه رجیستر که مشخص (زرد) شده کلیک کنید.

 

 

صفحه زیر باز میشه

مشخصاتتون رو به ترتیب که 
از بالا به پایین عبارتند از اسم کار بری، پسورد، تکرار پسورد، آدرس ایمیل،
آدرسی ایمیلی که با اون در آلرت پی یا پی پال عضو شدین، سال تاریخ تولدتون
به سال میلادی
و حروفی که در شکل مشخص شده با دقت وارید کنید روی دکمه Continue کلیک کنید تا صفحه بعد باز شود

ایمیل
خود را چک کنید از طرف این سایت یک ایمیل آمده که یک پسورد سی چهل رقمی
توش وجود داره. این پسورد رو در کادری که در تصویر زیر می بینید کپی کنید.

 

 

دوباره حروف و اعدادی که در  تصویر می بینید در کادر مربوطه آن وارد کنید. و روی دکمه Finish Registration کلیک کنید. ثبت نام تمام شد اما هنوز شما وارد سایت نشدین پس....

در صفحه جدید روی دکمه Login Now کلیک کنید.

حالا
صفحه ورود جلوتونه


نام کاربری رو وارد کنید و فقط کادر اول پسورد را که قبلا دادید رو وارد کنید
پسورد دوم رو می تونید برای افزایش امنیت بعدا فعال کنید . این سایت از نظر
امنیت حرف نداره . حروف عکس رو در کادر مقابلش وارد کنید. و در آخر روی دکمه Login کلیک کنید.

مبارکه شما وارد سایت شدید.


روی دکمه View Advertisements  (دایره آبی شکل بالا) کلیک کنید تا شغل جدید
تون رو از همین حالا شروع کنید . هر روز حدود 4 تبلیغ به شما داده میشه.

همون طور که گفته شد در
همون طور که گفته شد در آغاز کار چهار تبلیغ برای شما فعاله شما باید توجه کنید در هر لحظه بیش ترز 1 تبلیغ رو نباید باز کنید و تا تبلیغ به طور کامل باز نشده و زمان
از 1 تبلیغ رو نباید باز کنید و تا تبلیغ به طور کامل باز نشده و زمان تماشای اون به پایان نرسیده نباید روی بعدی کلیک کنید.
تماشای اون به پایان نرسیده نباید روی بعدی کلیک کنید.
خوب روی تبلیغ اول کلیک کنید یک نقطه قرمز میبینید روی نقطه قرمز کلیک کنید تا یک صفحه جدید باز شود .


وقتی شماروی نقطه کلیک کردید می بینید که یک تبلیغ  برای شما باز میشه و شما
باید تا زمانی که تایمر تمام میشه سایت را نبندید و صبر کنید تا ok بده و
بعد برید سراغ تبلیغ بعدی.
بعد برید سراغ تبلیغ بعدی.

دوباره برگردید به صفحه تبلیغات و باقی تبلیغات را به روشی که گفتیم ببینین .


/ 0 نظر / 4 بازدید